#Objednávky přes internet

Jídelna ZŠS Aš, Dlouhá 2618, Aš

Oběd si můžete v naší jídelně objednat i přes internet. Elektronické objednávání obědů přes internet je realizováno webovou aplikací iStravné na portálu www.strava.cz. Naše jídelna má v tomto systému číslo 4492. Portál www.strava.cz slouží pro objednávání stravy po internetu pro jídelny využívající software firmy ViS - Veřejná informační služba spol. s r.o.


Přihlásit se 4492 Objednávkový systém nefunguje? Ověřit dostupnost
Postup k elektronickému objednávání obědů přes internet

  1. klikněte na tlačítko Přihlásit se 4492
  2. ...nebo vstupte na webovou stránku www.strava.cz a zadejte číslo jídelny 4492 (případně vyberte se seznamu jídelen >> Aš >> Zařízení školního stravování Dlouhá 2618)
  3. přihlaste se svým přiděleným uživatelským jménem a heslem (obojí získáte u naší hospodářky)
  4. jste přihlášeni do "své" jídelny, nyní můžete objednávat či odhlašovat stravu, sledovat stav svého konta či odebrání stravy (své požadavky nezapomeňte uložit potvrzením Odeslat)
  5. podrobnější pokyny a další návody naleznete na portálu www.strava.cz, dotazy či připomínky lze posílat na e-mail školní jídelny

Strava.cz pro Android

Mobilní aplikace Strava.cz pro Android slouží k přístupu na portál www.strava.cz z mobilního zařízení s operačním systémem Android. Aplikaci si nainstalujte do svého mobilního telefonu. Můžete:

Google Play
... nainstalovat aplikaci Strava.cz přímo z Google PlayQR Code
... nebo naskenovat QR kód a nainstalovat z Google Play


Motto