# Objednávky přes internet

Jídelna ZŠS Aš, Dlouhá 2618

Oběd si můžete v naší jídelně objednat i přes internet. Elektronické objednávání obědů přes internet je realizováno webovou aplikací Strava.cz na portálu www.app.strava.cz. Naše jídelna má v tomto systému číslo 4492. Aplikace Strava.cz slouží pro objednávání stravy po internetu pro jídelny využívající software firmy ViS Plzeň, s.r.o.


Přihlásit se 4492 Objednávkový systém nefunguje? Ověřit dostupnostPostup k elektronickému objednávání obědů přes internet

  1. klikněte na tlačítko Přihlásit se 4492
  2. ...nebo vstupte na portál www.app.strava.cz a zadejte číslo jídelny 4492 (případně vyberte v seznamu jídelen >> Aš >> 4492 Zařízení školního stravování Dlouhá 2618)
  3. přihlaste se svým přiděleným uživatelským jménem a heslem (obojí získáte u naší hospodářky)
  4. jste přihlášeni do "své" jídelny, nyní můžete objednávat či odhlašovat stravu, sledovat stav svého konta či odebrání stravy (své požadavky nezapomeňte uložit potvrzením Odeslat)
  5. podrobnější pokyny a další návody naleznete na portálu www.app.strava.cz, dotazy či připomínky lze posílat na e-mail školní jídelny

Strava.cz pro Android

Mobilní aplikace Strava.cz pro Android slouží k přístupu na portál www.app.strava.cz z mobilního zařízení s operačním systémem Android. Aplikaci si nainstalujte do svého mobilního telefonu. Pro uživatele poskytuje prakticky shodnou funkčnost jako přístup na portál přes webový prohlížeč.

Google Play
Nainstalovat aplikaci Strava.cz přímo z Google Play